Poli-Ergonomik Ortopedik Pocket Yaylı Yatak
Poli-Ergonomik Ortopedik Pocket Yaylı Yatak
Poli-Ergonomik Ortopedik Pocket Yaylı Yatak

Poli Ergonomik Ortopedik Pocket Yaylı Yatak

Fiyat : ₺4.629,00(KDV Dahil)
₺385,75 'den başlayan taksitlerle
Deneme

   

 


Yatak sektöründe kullanılan 3 çeşit yay sistemi vardır. Bunlar, bonel yay sistemi, herkül yay sistemi ve pocket yay sistemidir. Üç sisteminde ana bileşeni çelik telin bükülmesi ile oluşan helezon şeklindeki yaydır.
Tek tek torba şeklinde hazırlanmış birbirine bağlı kumaşlar içerisine yerleştirilmesi ile meydana gelen yay sistemi pocket yay sistemidir. Bonel yay sistemi ve herkül yay sistemi birbirine çok benzeyen sistemlerdir. Her iki sistemde helezon yaylar çelik tellerle birleştirilerek karkas haline getirilerek sistem oluşturulur. Herkül yay sistemi bonel yay sisteminin güçlendirilmiş halidir. Yatak üreticileri özel yataklarda pocket yay sistemini tercih etmektedirler. Çünkü sistemde torba içindeki helezon yaylar birbirinden bağımsız hareket eder ve üzerinde oluşan basınç miktarına göre her bir yay ayrı tepki verir. Bu şekilde yan yana yatan kişiler, birbirlerinin yatak içerisindeki hareketlerinden etkilenmez gece boyu kesintisiz olarak uyuyabilirler. Pocket yay sisteminde yaylar, vücudu sararak en doğru biçimde destekler, bel, sırt, boyun ve eklem ağrılarını minimuma indirerek uyku konforunu artırır. Pocket yay sistemi, herkül yay sistemi ve bonel yay sistemine göre daha uzun ömürlüdür. Pony Yatak olarak, pocket yay sistemi kullanarak Poli, pocket yaylı ergonomik yatağı üretiyor ve en uygun fiyatlarla müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Verebileceğiniz pocket yay sistemi ile üretilen yatak siparişi, kalite bölümü uzmanlarınca son kontrolü yapılmış ve aynı gün gönderilebilecek şekilde stok alanında bekletilmektedir. Satın alacağınız paket sistemli yatak TSE ve ISO belgelerine ayrıca 24 ay geçerli olan garanti belgesine sahiptir. Poli; pocket yaylı ortopedik yatak çeşitleri; 80x180 pocket yaylı yatak fiyatları en uygun seçeneklerle, 80x190 pocket yaylı yatak fiyatları en uygun seçeneklerle, 90x190 pocket yaylı yatak fiyatları en uygun seçeneklerle, 90x200 pocket yaylı yatak fiyatları en uygun seçeneklerle, 100x200 pocket yaylı yatak fiyatları en uygun seçeneklerle, 120x190 pocket yaylı yatak fiyatları en uygun seçeneklerle, 120x200 pocket yaylı yatak fiyatları en uygun seçeneklerle, 140x190 pocket yaylı yatak fiyatları en uygun seçeneklerle, 140x200 pocket yaylı yatak fiyatları en uygun seçeneklerle, 150x200 pocket yaylı yatak fiyatları en uygun seçeneklerle, 160x200 pocket yaylı yatak fiyatları en uygun seçeneklerle, 180x200 pocket yaylı yatak fiyatları en uygun seçeneklerle, 200x200 pocket yaylı yatak fiyatları en uygun seçeneklerle.
POLI: COMFORTABLE SLEEP ENHANCED BY TECHNOLOGY
Pony Mattresses continue to work on producing the most comfortable and healthy mattresses using the latest technology available. Poli is produced using the most recent high technology "pocket spring" system. The design of this excellent mattress combines pocket springs with specially padded foam to help minimize involuntary tossing and turning in bed and to maintain equal distribution of pressure on all parts of the body, which in turn provides uninterrupted and good quality sleep. Pocket Yay Teknolojisi / Pocket Spring Technology Ortopedik / Orthopaedic Ergonomik / Ergonomic Örme kumaş / Knitted fabric Anti-bakteriyel / Anti-bacterial Anti-alerjik / Hypoallergenic Tek Taraflı Kullanım / One-way use Yatak yüksekliği 25 cm / Thickness Sertlik / Firmness 4/7 Anatomik / Anatomic 7/7