Yatak Pedi Ne işe Yarar?

  

 

Yatak pedi ya da uyku pedi; daha sağlıklı uyku için kullanılan lateks, visco ve kuştüyü sünger malzemelerin ped haline getirilmesi ile oluşan bir çeşit şiltedir. Yatak pedi  mevcut yatağınızın üzerine konularak kullanılır. Böylece yeni yatak alarak ekstra masraf yapmanıza gerek kalmaz.

Bilindiği gibi uzmanlar, yüksek uyku konforu için vücuda çok noktadan temas eden malzemeler öneriyorlar. Bu malzemeler vücuda çok noktadan temas ederek vücudu sarıyor ve kılcal damarlardaki kan dolaşımına yardımcı oluyorlar. Kan dolaşımının engel görmemesi yatakta dönme hareketini 1/3 oranında azaltmaktadır, yani ortalama 30'lu sayılarda olan dönme hareketi 10'lu sayılara kadar geriliyor. Daha az dönme ise derin uyku süresinin artmasına ve vücudun tam olarak dinlenmesini sağlıyor. Böylece güne daha sağlıklı olarak başlanabiliyor.

Sağlıklı uyku için uzmaların tavsiyesi olan bu malzemeler; visco, lateks ve kuştüyü süngerdir. Bu malzemelerden yapılmış yatak almak yerine, lateks yatak pedi, visco yatak pedi ya da kuştüyü uyku pedini satın alarak ekstra para harcamadan kurtulabiliriz. visco, lateks ve kuştüyü sünger malzemelerin zaten taşıma özelliği yoktur. Yatak üreticileri bu malzemeler için; sert, yoğunluğu yüksek sünger veya farklı yay sistemlerini tercih ederek taşıyıcı olarak kullanmaktadırlar. Bizler taşıyıcı olarak mevcut yatağı kullanabiliriz. Yatak pedlerinin kalınlığı 5 cm olarak üretildiğinden yatak toplam yüksekliğini fazla etkilemez.

Pony yatak olarak hem kaliteli hemde uygun fiyatlı, lateks yatak pedi, visco yatak pedi ve kuştüyü yatak ped iüreterek müşterilerimize hizmet etmek için çalışıyoruz.


%100 müşteri memnuniyet

Pony Yatak olarak %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışıyoruz.


Profesyonel ekip

Vereceğiniz sipariş uzman ekibimiz tarafından sürekli kontrol edilmekte ve anlık olarak işleme alınmaktadır.


Stoktan satış

Satın alacağınız ürünlerin tamamı  stoklarımızdadır.


Belgelerimiz

Tüm ürünlerimiz TSE ve ISO belgelerine sahiptir.

 

24 Ay Garanti

Alacağınız ürünün garantisi 24 aydır.