Tek Kişilik 90x190 Baza Ankara'da Ucuz Uygun Hangi Çeşitlerde Üretilebilir?

 

 

 

Tek kişilik 90x190baza öncelikle bilinmelidirki tek parça olarak üretilirler. Tek kişilik 90x190 baza genellikle deri bazende uygun fiyatlı olması amaçlı kumaştan üretilebilirler. Kumaş zaman içinde kirleneceği ve yıkama olanağı olmadığı için uzmanlarca önerilmemektedir. Deri bazaların kullanımı, kolayca silinebilecekleri  için daha pratiktir. Baza üretimi Ankara'da Siteler mahallesinde yapılmaktadır.

Tek kişilik 90x190 bazanın birinci çeşidi kör baza olarak tanımlanan sandıksız bazalardır. Bu tip bazalar genelikle otel, misafirhane, yurt gibi yerlerde kullanılırlar. Çünkü buralarda kalan kişiler eşyalarını bazanın içinde depolama ya da saklama ihtiyacı duymazlar. Tek kişilik 90x190 bazanın ikinci çeşidi sandıklı bazadır. Evlerimizde fazla olan eşyalarımızı depolamak amaçlı kullanılırlar. Sandıklı bazalar kullanışlı ve pratiktir. Çok amaçlı kullanılabildikleri için müşterilerin en çok tercih ettikleri baza çeşidi; sandıklı bazalardır. Üçüncü 90x190 baza çeşitide; latalı sandıklı bazadır. Latalı sandıklı bazalarda sunta yeride depo bölümünde lata kullanılmaktadır. Lata; sağlam kalın tahta şerittir. Lata kullanılmasının nedeni, üzerine konulan yatağın hava geçirgenliğiniz arttırmak ve oluşabilecek bakterileri önlemek ve sağlıklı bir uyku sağlamaktır. Sağlık konusunda hassas müşterilerin tercihi latalı sandıklı bazalardır.

Pony Yatak olarak başlıca ayrıcalıklarımız;

%100 müşteri memnuniyeti: Pony Yatak olarak %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile  çalışıyoruz. Tek kişilik 90x190 baza üretimi yapıyoruz.

Profesyonel ekip: Vereceğiniz tek kişilik 90x190 baza siparişi; uzman ekiplerimiz tarafından üretilerek, stok alanında tekrar kontrol edilmekte ve anlık olarak işleme alınmaktadır.

Stoktan satış: Satın alacağınız ürünlerin tamamı  stoklarımızdadır.

Belgelerimiz: Tüm ürünlerimiz TSE ve ISO belgelerine sahiptir.

24 Ay Garanti: Alacağınız ürünlerimizin garantisi 24 aydır.