Soft Ortopedik Yatak Ne Demektir? 

 

Soft ortopedik yatak ne demek? Sorusunun cevabı; özel yay sistemleri üzerine Polyol ve TDI hammaddelerinin karışımı ile üretilmiş özel süngerin, genelde pamuklu kumaş ile kapitone edilerek kılıflanan orta sertlikteki yatak; soft ortopedik yataktır


Amerikada yapılan araştırmalarda uzmanlar; genellikle yan ve yüz üstü yatan bebek ve çocuklar için, kemik gelişimleri tamamlanıncaya kadar orta sertlikteki soft ortopedik yatakları tavsiye etmektedirler. Yumuşak ve çok yumuşak kategorisindeki yatakların; yüz üstü ve yan yatış pozisyonlarında, vücuda az baskı yapmaları nedeni ile ekstra eğilme ve bükülmelere yol açtığı görülmüştür. İşte bu ekstra eğilme ve bükülmeler ileride omurga üzerinde kalıcı bozukluklar yaratabileceği için soft ortopedik yatakları uzmanlar bebek yatağı ve çocuk yatağı olarak önermektedirler.


Pony Yatak olarak; özellikle bebek, çocuk ve yarı sert yatak tercih eden müşterilerimiz için pamuklu kumaştan; maksimum hava geçirgenliği sağlayarak terlemeyi önleyen pamuklu kumaştan üretilmiş aynı zamanda kaliteden ödün verilmeden en az maliyetli soft ortopedik yaylı bebek yatağı ve çocuk yatağı üretiyoruz. Umarız soft ortopedik yatak ne demek? Sorusunun cevabını sizlere açıklayabildik.


Pony Yatak olarak başlıca ayrıcalıklarımız;

%100 müşteri memnuniyeti: Pony Yatak olarak %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışıyoruz.


Profesyonel ekip

Vereceğiniz sipariş uzman ekibimiz tarafından sürekli kontrol edilmekte ve anlık olarak işleme alınmaktadır.


Stoktan satış

Satın alacağınız ürünlerin tamamı  stoklarımızdadır.


Belgelerimiz

Tüm ürünlerimiz TSE ve ISO belgelerine sahiptir.


24 Ay Garanti

Alacağınız yatağın garantisi 24 aydır.