Neden Lüks Ortopedik Yatak?

  

 

 

  

Gün içerisindeki enerjinizi korumanın yolu; ortopedik, kaliteli ve uyku konforu yüksek Lüks ortopedik yatakta uyumaktır. Doğru yatağı seçerek; omurga, bel ve sırt bölgesindeki kasların doğal eğriliklerini koruyabilir, eklem yanmalarını, basende ki ağrıları önleyebilir ve yumuşak doku romatizmasına engel olabilirsiniz. En iyi yatağı seçmek; uyku sırasında minimum dönmeyi sağlayarak güne zinde başlamanızı sağlar.


Ortopedik Yatak Nedir?

Herkül yay sistemi üzerine p.u. sünger uygulanmış, kapitone kumaşlı bir  yataktır.

 

Neden Ortopedik Yatak?

Herkül yay sistemi üzerinde kullanılan özel p.u. sünger  malzeme ile bel ve sırt kaslarının gerilmesini engeller. Yaylı yataklar; vücudun ihtiyacı olan desteği en iyi şekilde vererek, mükemmel bir uyku uyumanızı ve güne zinde başlamanızı sağlar.


Neden Pony Lüks Ortopedik Yatak?

Özellikle mükemmelliği tercih eden müşterilerimiz için pamuklu kumaştan üretilen Lisa Lüks ortopedik yatak, maksimum hava geçirgenliği sağlayarak terlemeyi önleyen ortopedik, Anti-Bakteriyel ve özel kuş tüyü dolgu malzemesi ile mükemmel uyku konforu sağlayan bir yataktır.


Herkül yay sistemi üzerinde kullanılan özel dolgu yumuşak p.u sünger. Sünger  sayesinde; sağlıklı  ve  uyku konforu yüksek bir gece geçirmenizi sağlar.


%100 müşteri memnuniyeti

Pony Yatak olarak %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışıyoruz.


Profesyonel ekip

Vereceğiniz sipariş uzman ekibimiz tarafından sürekli kontrol edilmekte ve anlık olarak işleme alınmaktadır.


Stoktan satış

Gördüğünüz ürünlerin tamamı  stoklarımız dadır.


Belgelerimiz

Tüm ürünlerimiz TSE ve ISO belgelerine sahiptir.


5 Yıl Garanti

Alacağınız yatağın garantisi 5 yıldır.

Pony Yatak olarak Lisa Lüks Ortopedik Yatağı üretiyoruz. Lisa'yı 90x190 Lüks Ortopedik Yatak, 80x180 Lüks Ortopedik Yatak, 90x200 Lüks Ortopedik Yatak, 100x200 Lüks Ortopedik Yatak, 120x200 Lüks Ortopedik Yatak, 140x190 Lüks Ortopedik Yatak, 140x200 Lüks Ortopedik Yatak, 150x190 Lüks Ortopedik Yatak, 150x200 Lüks Ortopedik Yatak, 160x200 Lüks Ortopedik Yatak, 180x200 Lüks Ortopedik Yatak, 200x200 Lüks Ortopedik Yatak olarak üretebilme kabiliyetine sahibiz.

Lüks ortopedik yataklarımıza buradan ulaşabilirsiniz.