Neden Full Ortopedik Yatak?

 

 

 

Gün içerisindeki enerjinizi korumanın yolu; ortopedik, kaliteli ve uyku konforu yüksek full  ortopedik yatakta uyumaktır. Doğru yatağı seçerek; omurga, bel ve sırt bölgesindeki kasların doğal eğriliklerini koruyabilir, eklem yanmalarını, basen bölgesindeki ağrıları önleyebilir ve yumuşak doku romatizmasına engel olabilirsiniz. En iyi yatağı seçmek; uyku sırasında minimum dönme nedeni ile güne zinde başlamanızı sağlar.


Pamuk;  ısıyı doğal olarak dengeler ve uykuya doğal bir sıcaklık katar. Nem yönetme özelliği ile mükemmel hava geçirgenliği sunar.  Çevre dostu eşsiz pamuk bileşimli full ortopedik yataklar, sağlıklı, yumuşak, dayanıklı ve emici olması nedeniyle mükemmel bir uyku konforu sağlar.


Full Ortopedik Yatak Nedir?

Herkül yay sistemi üzerine p.u. sünger uygulanmış, kapitone kumaşlı yatak, full ortopedik yatağı tanımlamaktadır.


Neden Ortopedik Yatak?

Herkül yay sistemi üzerinde kullanılan özel p.u. sünger dolgu malzemesi sayesinde bel ve sırt kaslarının gerilmesini engeller. Full ortopedik yataklar vücudun ihtiyacı olan desteği en iyi şekilde vererek, mükemmel bir uyku uyumanızı ve güne zinde başlamanızı sağlar.


Neden Pony Full Ortopedik Yatak?

Pony Yatak olarak özellikle sert yatak tercih eden müşterilerimiz için pamuklu kumaştan üretilmiş, maksimum hava geçirgenliği sağlayarak terlemeyi önleyen full ortopedik yatak modelleri üretmekteyiz.

Bonel yay sistemi üzerinde kullanılan özel dolgu yumuşak p.u sünger  sayesinde; sağlıklı  ve  uyku konforu yüksek bir gece geçirmenizi sağlar.


%100 müşteri memnuniyeti

Pony Yatak olarak %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışıyoruz.


Profesyonel ekip

Vereceğiniz sipariş uzman ekibimiz tarafından sürekli kontrol edilmekte ve anlık olarak işleme alınmaktadır.


Stoktan satış

Gördüğünüz ürünlerin tamamı  stoklarımızda bulunmaktadır.


Belgelerimiz

Tüm ürünlerimiz TSE ve ISO belgelerine sahiptir.


5 Yıl Garanti

Alacağınız yatağın garanti süresi 5 yıldır.


Full ortopedik yatak fiyatları çok fazla çeşitlilik göstermektedir. Bunun başlıca nedeni çok fazla üretici olması ve yatak kalitesi konusunda beklentinin düşük olmasıdır.Tüketiciler sert yatak olunca kaliteli ve uzun ömürlü olacağını düşünmektedirler. Bu nedenle yatak üreticileri yatağı alternatif malzemelerle sertleştirerek müşteri beklentilerini karşılamaktadırlar. Ayrıca kendi maliyetlerini de  alternatif ürün kullandıkları için kontrol ederek full ortopedik yatak fiyatlarını en uygun şekilde belirleyebilirler. Sert yatak her zaman için vücudumuza en uygun yatak olmayabilir. Bunun nedeni sert yatakların vücut boşluklarını tam dolduramamalarıdır. Bu sorun bel, boyun, sırt ve kas ağrılarına neden olabilir. En uygun full ortopedik yatak fiyatlarına bakarken aynı zamanda vücudumuz için en sağlıklı yatağın hangisi olacağına da dikkat etmeliyiz. Unutmayın ''sağlıklı uyku, sağlıklı yaşam'' anlamına gelmektedir.

 

Felicia Full Ortopedik Yatak Pony Yatak üretim tesislerinde mükemmel işçilik kalitesi ile üretilmektedir. 90x190 Full Ortopedik Yatak, 80x180 Full Ortopedik Yatak, 90x200 Full Ortopedik Yatak, 100x200 Full Ortopedik Yatak, 120x200 Full Ortopedik Yatak, 140x190 Full Ortopedik Yatak, 140x200 Full Ortopedik Yatak, 150x190 Full Ortopedik Yatak, 150x200 Full Ortopedik Yatak, 160x200 Full Ortopedik Yatak, 180x200 Full Ortopedik Yatak, 200x200 Full Ortopedik Yatak üretimini özenle gerçekleştirerek tüketicilerin tercihine sunmaktayız...

 

Full ortopedik yatak modellerimiz için tıklayınız.