En Ucuz Uygun 80x180 Yatak ve 80x180 Baza Fiyatı Ankara'da Nasıl Belirlenir?

  

 

 

Ankara'da en ucuz uygun 80x180 yatak ve 80x180baza fiyatı verebilen imalatçılar Siteler denilen bölgede zor şartlarda üretim yapmaktadırlar. Siteler Bölgesi ülkemizdeki en önemli mobilya merkezlerinden biridir. Uzun yıllar boyunca mobilya ve yatak sektörüne hizmet etmiş ancak marka yaratamadığından dolayı; Kayseri, İzmir ya da İnegöl gibi sektörde gelişip  ilerleyememiştir. Sektör gelişemediğinden dolayı uzun yıllar hizmet ettiği Siteler Bölgesinden çıkamamış ve kendini yenileyememiştir. Bu durum çalışma koşularınında değişmemesine ve teknoloji olarak geri kalmışlığa yol açmıştır. Otomasyona geçilip seri üretim yapılamadığı için genelde yataklar ve bazalar tek tek elde üretilmektedir. 80x180 yatak ya da 80x180 baza üretimide; uzun yıllar olduğu gibi aynı koşullarda ve genele yakını merdiven altı üretim dediğimiz şekilde yapılmaktadır.

Lateks ve visco olarak üretilen yataklar genellikle 80x180 yaylı yatak olarak üretilmektedirler. Bazalar ise kör baza diye adlandırılan açılmayan baza, sandıklı baza ya da latalı sandıklı baza olarak üretilmektedir. 80x180 yaylı yataklarda kendi içlerinde; ortopedik, yarı ortopedik, full ortopedik gibi çeşitlere ayrılmaktadırlar.

Pony Yatak olarak başlıca ayrıcalıklarımız;

%100 müşteri memnuniyeti: Pony Yatak olarak %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile  çalışıyoruz.80x180 lateks yatak,80x180 visco yatak ve 80x180 yaylı yatak olarak üretim yapıyoruz.

Profesyonel ekip: Vereceğiniz 80x180 yatak ya da 80x180 baza siparişi; uzman ekiplerimiz tarafından üretilerek, stok alanında tekrar kontrol edilmekte ve anlık olarak işleme alınmaktadır.

Stoktan satış: Satın alacağınız ürünlerin tamamı  stoklarımızdadır.

Belgelerimiz: Tüm ürünlerimiz TSE ve ISO belgelerine sahiptir.

24 Ay Garanti: Alacağınız ürünlerimizin garantisi 24 aydır.