En Ucuz 60x120 Bebek Yatak Fiyatlarını Üreticiler Nasıl Belirler?

 

 

60x120 bebek yatak fiyatları belirlerken Ankara'daki imalatçılar  öncelikle; 60x120 bebek yatak fiyatları yataş, 60x120 bebek yatak fiyatları istikbal ve 60x120 yatak fiyatları bellona başta olmak üzere büyük üreticilerin fiyatlamaları olarak araştırma yapar ve bu markaların fiyatlarına göre hedef fiyat belirlerler. Bu fiyat belirleme şekli, merdiven altı üreticilerinin tercih ettiği ve mecbur oldukları yöntemdir. Çünkü bu tip üreticiler markalaşamamış ve doğal olarak da taklit ve izleme metodları ile üretim yaparak sektöre hizmet etmektedirler. Merdiven altı dediğimiz bu tip üreticilerin sektördeki yeri hayli büyüktür, yapılan araştırmalarda üretimlerin %70'e yakın kısmını yaptıkları saptanmıştır.

60x120 bebek yatak fiyatları yataş'ın ve  60x120 bebek yatak fiyatları istikbal' in, 60x120 bebek yatak fiyatları bellona' nın ve diğer büyük üreticilerin, eğer aynı çeşit yataklarsa, birbirlerinden çok farklı değildir. Yani visko yataksa ya da lateks yataksa veya yaylı yataksa; hepsi benzer üretim maliyetlerine sahip oldukları için aynı grup yataklarda benzer fiyatlar oluşturacaklardır. Kullandıkları hammaddeden tutun; işçilik, kalite, reklam ve pazarlama giderleride satış hedeflerine göre belirlendiği için fiyatlarda çok benzerdir. Ancak 60x120 bebek yatak fiyatlarını merdiven altı imalatçılar farklı, uygun ve ucuz olarak vermenin yollarını bulmuşlardır. Faturasız hammadde alımı, faturasız ürün satışı, sigortasız işçi çalıştırılması, vergi ödememe, kaçak elektrik ve su kullanımı, düşük kira giderleri vb gibi legal olmayan yollar ile maliyetlerini minimize etmektedirler. Ayrıca marka olamadıkları için reklam ve pazarlama giderleri yoktur. Bu nedenlede fiyatlarını kontrol altına alabilmekte ve düşük maliyetli üretim yaparak uygun ucuz fiyatlar oluşturabilmektedirler. Merdiven altı üretimin kalitesiz olduğu düşünülmemelidir. Çünkü merdiven altı üreticilerin çoğu; uzun yıllar boyunca el emeği ile çalışmışlar ve kazandıkları bilgi, tecrübe ve deneyim ile kaliteli üretim yapmayı başarmışlardır.

60x120 bebek yatak fiyatları yataş'ın ve  60x120 bebek yatak fiyatları istikbal' in, 60x120 bebek yatak fiyatları bellona' nın  ve diğer büyük üreticilerin ayrıca merdiven altı üretim yapan imalatçıların 60x120 bebek yatak fiyatları profesyonel ekibimiz tarafından incelenmekte ve en kaliteli ürünü en ucuz şekilde üretmek  için Pony Yatak olarak hiç durmadan çalışıyoruz.

Pony Yatak olarak başlıca ayrıcalıklarımız;

%100 müşteri memnuniyeti: Pony Yatak olarak %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile  çalışıyoruz.

Profesyonel ekip: Vereceğiniz siparişiniz; uzman ekiplerimiz tarafından üretilerek, stok alanında tekrar kontrol edilmekte ve anlık olarak işleme alınmaktadır.

Stoktan satış: Satın alacağınız ürünlerin tamamı  stoklarımızdadır.

Belgelerimiz: Tüm ürünlerimiz TSE ve ISO belgelerine sahiptir.

24 Ay Garanti: Alacağınız ürünlerimizin garantisi 24 aydır.