Ekonomik Ortopedik Yatak Özellikleri?


 

 


 

Ekonomik ortopedik yaylı yataklar sert yatak olarak tanımlanabilir. Kullanılan malzeme kalitesine ve yatak ölçülerine göre ortopedik yaylı yatak fiyatları farklı olabilir. Taşıyıcı olarak altta yay kullanılır, yayın hemen üzerine çeşitli yoğunluklarda keçe uygulanarak yayın vücut tarafından hissedilmesi minimuma indirgenir. Firmaların pazarlama giderlerine göre ortopedik yatak fiyatları çok farklı olabilmektedir. Ekonomik ortopedik yaylı yataklar en çok kullanılan yataklardır.

Sert yatak olan ortopedik yaylı yataklar diğer ülkelerde çok tercih edilmemektedir. Bu ülkeler genelde sünger yatakları tercih etmektedirler. Ülkemizde yatak imalatı kolay olduğu için pek çok yerde üretilebilir. Ancak yatak içerisinde kullanılan malzemelerin kalitesi konusu çok önemlidir. Kullanılabilecek kalitesiz malzemeler bel, sırt, omurga ve basen ağrılarına yol açabilir. Yatak üreticileri üretim yaparken maliyetleri düşünerek kaliteden ödün verebilirler. Ekonomik ortopedik yaylı yatak alırken bu konu üzerinde hassasiyetle durulmalıdır.

Pony Yatak olarak Icon adında uygun fiyatlı ve sert yatak tercih eden müşterilerimiz için en kaliteli ekonomik ortopedik yaylı yatak üretimini yapıyoruz. Bu üretimi yaparken de en ekonomik ortopedik yaylı yatak fiyatlarını oluşturuyoruz.