Çift Kişilik 120x190 Yatak Ankara'da Nasıl Üretilir? 

 

 

 

Çift kişilik yataklar Ankara'da 120x190 ölçülerinde genellikle Siteler Mahallesinde üretilmektedirler. Çift kişilik yataklar 120x190 ebetlarındadır ve yataklar genellikle pamuklu kumaştan bazende uygun fiyatlı olması amaçlı polyester karışımı kumaştan üretilebilirler. Pamuk kumaşlar hava geçirgenliği için önemlidir. Yataklarda bakteri üremesini engelleyerek sağlıklı uyku uyumamızı sağlar ve güne zinde başlamamıza neden olurlar. Yatak satın alırken öncelikle pamuk kumaş tercih edilmelidir.

120x190 ölçülerindeki çift kişilik yataklar çoğunlukla yaylı olarak üretilmektedir. Dünyada sünger yataklar tercih edilirken yatağın ucuz olması amaçlı ülkemizde genellikle yaylı  yataklar üreticiler tarfından tercih edilmektedir. Herkül yay sistemi, bonel yay sistemi ya da paket yay sistemi üzerine  çeşitli yoğunluk ve sertlikteki süngerlerin çeşitli kumaşlarla kapitone edilerek, tela ve keçenin birleştirilmesi ile üretilmektedirler. Evlerimizde, otellerde, yurtlarda, misafirhanelerde çok rahat kullanılabilen yatak çeşididir. 120x190 ölçülerindeki çift kişilik yataklar sünger olarakda üretilmektedir. Ülkemizde daha sağlıklı olduğu için sünger yatakların kullanımıda yaygınlaşmaktadır. Sünger yatakların içinde yay yani metal yoktur, metal vücud sağlığı için çok uygun değildir çünkü vücudtaki elektrik yükünü almaz aksine sürtünme nedeni ile arttırabilirler, buda vücudumuzun tam olarak dinlenmesine engel olur. Çift kişilik yataklar  120x190 ölçülerinde visko yatak ya da 120x190 ölçülerinde lateks yatak olarakda üretilmektedir. Hava geçirgenlikleri yüksek olan sünger, visko ve lateks yataklar; oluşabilecek bakterileri üremelerini engellemekte ve sağlıklı bir uyku sağlamaktadır. Sağlık konusunda hassas müşterilerin tercihi bu yataklardır.

Pony Yatak olarak başlıca ayrıcalıklarımız;

%100 müşteri memnuniyeti: Pony Yatak olarak %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile  çalışıyoruz. Çift kişilik 120x190 yatak üretimi yapıyoruz.

Profesyonel ekip: Vereceğiniz çift kişilik 120x190 yatak siparişi; uzman ekiplerimiz tarafından üretilerek, stok alanında tekrar kontrol edilmekte ve anlık olarak işleme alınmaktadır.

Stoktan satış: Satın alacağınız ürünlerin tamamı  stoklarımızdadır.

Belgelerimiz: Tüm ürünlerimiz TSE ve ISO belgelerine sahiptir.

24 Ay Garanti: Alacağınızürünlerimizin garantisi 24 aydır.