Çift Kişilik 120x190 Baza Ankara'da Uygun Ucuz Hangi Çeşitlerde Üretilebilir?

 

 

 

Çift kişilik 120x190 baza öncelikle tek ya da çift parça olarak üretilebilirler. Taşıma kolaylığı amaçlı 60x190 olarak çift parça üretilebilir ya da 120x190 olarak tek parça üretilebilirler. Çift kişilik 120x190 baza genellikle deri bazende uygun fiyatlı olması amaçlı kumaştan üretilebilirler. Kumaş zaman içinde kirleneceği ve yıkama olanağı olmadığı için uzmanlarca önerilmemektedir. Deri bazaların kullanımı, kolayca silinebilecekleri  için daha pratiktir. Baza üretimi Ankara'da genellikle Siteler mahallesinde yapılmaktadır.

Çift kişilik 120x190 bazanın birinci çeşidi kör baza olarak tanımlanan sandıksız bazalardır. Bu tip bazalar genelikle otel, misafirhane, yurt gibi yerlerde kullanılırlar. Çünkü buralarda kalan kişiler eşyalarını bazanın içinde depolama ya da saklama ihtiyacı duymazlar. Çift kişilik 120x190 bazanın ikinci çeşidi sandıklı bazadır. Evlerimizde fazla olan eşyalarımızı depolamak amaçlı kullanılırlar. Sandıklı bazalar kullanışlı ve pratiktir. Çok amaçlı kullanılabildikleri için müşterilerin en çok tercih ettikleri baza çeşidi; sandıklı bazalardır. Üçüncü baza çeşitide; latalı sandıklı bazadır. Latalı sandıklı bazalarda sunta yeride depo bölümünde lata kullanılmaktadır. Lata; sağlam kalın tahta şerittir. Lata kullanılmasının nedeni, üzerine konulan yatağın hava geçirgenliğiniz arttırmak ve oluşabilecek bakterileri önlemek ve sağlıklı bir uyku sağlamaktır. Sağlık konusunda hassas müşterilerin tercihi latalı sandıklı bazalardır.

Pony Yatak olarak başlıca ayrıcalıklarımız;

%100 müşteri memnuniyeti: Pony Yatak olarak %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile  çalışıyoruz. Çift kişilik120x190 baza üretimi yapıyoruz.

Profesyonel ekip: Vereceğiniz çift kişilik 120x190baza siparişi; uzman ekiplerimiz tarafından üretilerek, stok alanında tekrar kontrol edilmekte ve anlık olarak işleme alınmaktadır.

Stoktan satış: Satın alacağınız ürünlerin tamamı  stoklarımızdadır.

Belgelerimiz: Tüm ürünlerimiz TSE ve ISO belgelerine sahiptir.

24 Ay Garanti: Alacağınız ürünlerimizin garantisi 24 aydır.