June Ergonomik Ortopedik Jumbo Yaylı Yatak Özellikleri

 

 

 

Herkül yay sistemi üzerine konan keçe ve özel sünger ile birleştirilerek üretilen jumbo ortopedik yaylı yatakların diğer ortopedik yaylı yataklara göre farkı yüksekliğidir. Genelde ortopedik yaylı yataklar 18 ile 23 santim yüksekliğinde üretilirken, jumbo ortopedik yaylı yataklar 28 cm kalınlığında üretilirler. Bu kalınlık kullanılan malzeme miktarının artması ve jumbo ortopedik yaylı yatak fiyatlarının artması demektir. jumbo yatakların satın alması yapılırken baza yükseklikleri nede dikkat edilmesi gerekir. Örneğin 50 cm yüksekliğinde baza tercih edilmesi, toplamda yatakla beraber 80 cm lik bir yükseklik elde edilmesidir ki buda yatağa merdiven ile çıkılması anlamına gelecektir.

Jumbo ortopedik yaylı yataklarda pamuklu kumaş kullanılarak terleme problemi engellenmektedir. Yatakta kullanılan herkül yay sistemi vücudun ağırlık noktalarını destekleyerek, gece boyunca istemsiz dönme hareketini azaltacak ve sağlık bir uyku ile güne başlamanızı sağlayacaktır. Özel kapitone ile döşenen yataklar orta sert yatak olarak tanımlanabilirler. Genelde otel yatağı olarak kullanılsa da pek çok tüketici artık evlerinin yatak odalarında bu yatakları uygun jumbo ortopedik yatak fiyatlarından dolayı tercih etmektedirler.

Pony Yatak olarak bizde June adında pamuk kumaş kullanarak 28 cm yüksekliğinde yazlık ve kışlık kulanım imkânı veren herkül yay sitemi ile üretilmiş jumbo ortopedik yaylı yatak üreterek müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Üretim maliyetlerimizi çok sıkı kontrol ederek en uygun jumbo ortopedik yaylı yatakfiyatlarını müşterilerimize verebiliyoruz.