90X200 YAVRULU BAZA ANKARA'DA NASIL ÜRETİLİR?

 

 

 

 

 

90x200 yavrulu baza Ankara'da imalatçılar tarafından mobilya sektörüne uzun yıllardır hizmet veren Siteler semtin de genel altında zor şartlarda el işçiliği ile tek tek üretilmektedir

Ankara'daki 90x200 yavrulu baza üreticileri üretimlerinde 30x30x12 mm kalınlığında profil kullanırlar. Daha kalın profil kullanımı ürünü ağırlaştırdığından tercih edilmemektedir. Daha ince profil kullanımı da eğilip bükülmelere yol açabildiği için genellikle kullanılmamaktadır. Anacak bazı 90x200 yavrulu baza üreticileri fiyat avantajı yakalamak için daha ince profil tercih edebilirler. Profillerin boru birleşimlerini argon kaynak kullanarak yaparlar. 90x200 yavrulu baza üretiminde genellikle 8 mm sunta kullanılır. Daha kalın sunta kullanımı ağırlık sorununa daha ince sunta kullanımı da kırılma problemlerine yol açmaktadır. Genellikle baza da kumaş olarak deri tercih edilmektedir. Çünkü deri kolay silinerek temizlene bildiği için tüketiciler tarafından tercih edilmekledir. 90x200 yavrulu baza fiyatlarını kullanılan deri kalitesi etkilemektedir.

90x200 yavrulu bazalar oturma amaçlı kullanılabileceği gibi açılarak çift kişilik yatak olarak da kullanılabilir. Üstteki yatak ile alttan çıkan yatak kalitesi aynı olmalıdır aksi durumda yataklar arasında sertlik farkları oluşacaktır. Yatak farkları 90x200 yavrulu baza fiyatlarını etkileyeceği için bu konuya dikkat edilmesi gerekir.

Pony Yatak olarak, kaliteli 90x200yavrulu bazaları üretiyor ve en uygun 90x200 yavrulu baza fiyatlarıdirek fabrikadan halka aracı olmadan online alışveriş için müşterilerimizin tercihine sunabiliyoruz. Verebileceğiniz 90x200 yavrulu baza siparişi, kalite bölümü uzmanlarınca son kontrolü yapılmış ve aynı gün gönderilebilecek şekilde stok alanında bekletilmektedir. Satın alacağınız 90x200yavrulu baza TSE ve ISO belgelerine ayrıca 24 ay geçerli olan garanti belgesine sahiptir.