90x190 Latalı Somya Fiyatlarının Belirlenmesi?

 

 

Latalı somya üzerine yatak konularak kullanılan altı boş, profil ve ahşap latadan oluşan bir ev eşyasıdır. Genellikle yazlıklar, bağ evleri, yurtlar, misafirhanelerde kullanılmak üzere tercih edilirler.90x190 latalı somya fiyatlarının belirlenmesi için öncelikle malzeme kalitesinin belirlenmesi gerekir. Somya imalatında kullanılan lata, profil, kaynak kalitesi, boya ve kullanılan ayak sayısı ve kalitesi 90x190 latalı somya fiyatlarını etkiler. 

Latalı somyada kullanılan sert şerit ahşap ''lata'' olarak tanımlanmaktadır. Latanın kalınlığı ve genişliği fiyatları farklılaştırır. Optimum kalınlık ve genişlik maksimum verimlilik için önemlidir. Profil, latalı somyada kullanılan çelik, galvanizli boru şeklinde metal bileşendir. Profilin kalınlığı 90x190 latalı somya fiyatlarını etkiler. Fazla kalın profil kullanılması somyanın ağırlığını artıracağı için çok kullanışlı olmayabilir. İnce profil kullanılması da aşırı yük nedeni ile latalı somyanın eğilip bükülmesine neden olabilir. Latalı somyada profillerin birleştirilmesi için argon kaynak kullanılmaktadır. Kaynak miktarının gereksiz artması 90x190 latalı somya fiyatlarının maliyetini artırabilir ancak az kullanılması da ileride profillerin birleşim yerlerinden çatlamasına ve ayrılmasına neden olabilir. Maliyeti artırabilecek diğer bir etmende boya kalitesidir. Profillerin boyanmasında seçilecek olan boya kalitesi maliyeti etkiler ancak daha dekoratif ve daha uzun süre paslanmadan dayanmasına da neden olabilir. Latalı somyalarda genellikle altı adet ayak kullanılmaktadır. Bunun başlıca nedeni somyanın sallanmasını engellemek içindir. Daha fazla ayak kullanılması latalı somya maliyetini artıracaktır. Daha az ayak kullanılması da somyanın sallanmasına neden olacağı gibi eğilme ve bükülmelere de neden olabilir. 90x190 latalı somya fiyatlarını artıran diğer etmenler de işçilik ve pazarlama giderleridir.

Pony Yatak olarak, 90x190latalı somya fiyatlarını en uygun şekilde siz müşterilerimize sunabilmek için çalışıyoruz. Optimum genişlik ve kalınlıkta lataları kullanarak maliyetimizi yükseltmiyoruz. Profil kalınlıklarını standartlarda kullanarak en iyi fiyatı yakalamaya çalışıyoruz. Maksimum verimlilik ve kalite için fırın boya sistemini kullanıyoruz. 30 yılı aşkın tecrübemiz sayesinde en uygun işçilik ile 90x190 latalı somyafiyatlarını siz müşterilerimiz tercihine sunuyoruz.