80x180 Yatak Fiyatları Ankara, İstanbul ve Diğer illerde Neden Farklıdır?

 

 

80x180 Yatak fiyatları çeşit ve kalitesine göre farklılık gösterir. 80x180 yatak çeşitleri nelerdir diye baktığımızda; Sünger yatak, yaylı yatak, yün yatak, pamuk yatak, şişme havalı yatak, su yatağı gibi örneklerini verebiliriz. Bu kadar çok yatak çeşidi olunca doğal olarak çok farklı 80x180 yatak fiyatları oluşmaktadır. Tüketici olarak bizler hem kaliteli hem de ucuz uygun fiyatlı yatakları tercih etmeliyiz. Burada kalitenin sağlık olduğu unutulmamalıdır. Yaşamımızın 1/3 ü, başka değişle günün ortalama 8 saatini yatakta geçirdiğimizi unutmamalıyız. Eğer omurgamızda sağlık anlamında sorun yok ise orta sert yataklar tercih edilebilir. Bu tip yataklar çok fiyatlı yataklar değildir. Her sağlıklı kişi bu yatakları kullanabilir.

Yukarıda örneklerini verdiğimiz 80x180 yatak çeşitleri kendi içlerinde de çeşitlenmektedir. Örneğin; sünger yataklar, lateks yatak, visco yatak, kuştüyü yatak olarak çeşitlenebilir. Hatta bu yataklarda kendi içlerinde çeşitlenerek ayrışabilirler. Tekrar örnek vermek gerekirse visco yataklar kendi içlerinde yoğunluklarına göre ayrılabilirler. Yoğunluk farkları 80x180 yatak fiyatlarını doğrudan etkilemektedir. Lateks yatakta da durum benzerlik gösterir, kullanılan doğal lateks oranı 80x180 yatak fiyatlarını etkiler.

Görüldüğü gibi pek çok 80x180 yatak çeşitleri vardır, çeşit sayının çok olması farklı 80x180 yatak fiyatlarının oluşmasına neden olmaktadır. Tüketici olarak bizler fiyat kalite konusunda yanılmamak için doğru üreticileri tercih etmeliyiz. Pony Yatak olarak biz doğru ürünleri 1979 yılından beri üretiyoruz. Hem kaliteli hem uygun fiyatlı 80x180 ölçüsündeki yatakları üretiyor ve tüketicilerimize ulaştırıyoruz. Fiyat-kalite endeksimizin her zaman müşterimizin lehine olması için çalışıyoruz.