80x180 Sandıklı Baza Özellikleri

 

 


 

Yüksek iç hacmi ile geniş ev eşyası depolama alanı sağlayan yatakların altında kullanılan ev eşyasına 80x180 sandıklı baza denir. Genelde deri kumaş kaplanarak üretilen 80x180 sandıklı bazalar 5 ya da 10 cm ayak takılarak tüketicilerin karşısına çıkarlar. Baza döşemesinde kullanılan deri kalitesi 80x180 sandıklı baza fiyatlarının farklılaşmasına yol açacaktır. Kumaş döşeme malzemesi kullanıldığında da tam tersi durum meydana gelecektir ve fiyatlar düşecektir.

Özel makas sitemleri ile üretilen 80x180sandıklı bazalar güvenli şekilde kullanımla tüketicilerle buluşuyor. Daha önceleri makas sistemi kullanılmadan üretilen 80x180 sandıklı bazalarda istenmeyen durumlar yaşanabiliyordu. Aniden kapanan baza, üzerindeki yatağın ağırlığı ile birleşerek kullanıcının üzerine düşüyor ve incinme, yaralanma hatta küçük çocuklarda ölüme neden olacak kazalara neden olabiliyordu. Artık bu tip istenmeyen durumlar yaşanmıyor çünkü özel makas sitemi yanı sıra 80x180 sandıklı baza üretiminde amortisör ve kilit sistemleri kullanılıyor. Kullanılan amortisör, makas ve kilit sitemlerinin kalitesi 80x180 sandıklı baza fiyatlarını yükseltiyor ancak güvenliği de en üst seviyede tutarak istenmeyen kazaların tamamen önüne geçiyor. Baza üretiminde kullanılan sunta ve profille 30 cm yükseklik ile baza boy ve enine göre geniş bir hacim oluşturularak mükemmel depolama alanı yaratılıyor. Bu sayede evde yeri gelince kullanılacak olan ev eşyalarının saklanması sorun olmaktan çıkıyor.

 

Kendi üretimimiz olan Sümer 80x180 sandıklı bazayı 30 cm yükseklikte ve 5 cm ayak kullanarak genelde kumaş olarak tüketicilerimizin beğenisine sunuyoruz. 5 cm ayakla üretilen bazalar hem çok yüksek olmuyor hem de ev temizliği sırasında bazanın altının boş olması nedeni ile kolayca tozu alınıp silinebiliyor. Kumaş malzeme deri malzemeye göre daha zor yırtılması daha uzun kullanım sağlamasının yanı sıra kumaşın maliyetinin düşük olması Sümer 80x180 sandıklı baza fiyatlarını da daha ekonomik kılıyor.