80x180 Ortopedik Yatak Ankara'da Nasıl Çeşitlenir?

 

 

Genel olarak 80x180 ortopedik yatak sert yataktır. Bonel yay sitemi, herkül yay sistemi gibi yay sistemleri  üzerine farklı çeşitte süngerler uygulanarak üretilmiş, genellikle pamuklu kumaş ile kapitone edilerek kılıflanan yatak çeşididir. Kullanılan malzemeye göre 80x180 ortopedik yatak fiyatları çok farklı olabilmektedir. Ayrıca tek ve çift kişilik ortopedik yatak olarak üretilerek çeşitlenmektedirler.

Sert yatak olarak adlandırılan 80x180 ortopedik yataklar herkesin kullanabileceği yataklar olmayabilir.''Ortopedik'' kelimesi; sihirli kelime olarak algılanmakta ve sağlık kelimesi ile özdeşleşmektedir. Ortopedik kelimesi sağlık kelimesi ile özdeşleştirilmesi; satış ve pazarlama argumanı olarak kullanılarak tek ya da çift kişilik ortopedik yatak fiyatlarının yükselmesini sağlayabilir. Çok çeşitli 80x180 ortopedik yatak fiyatlarının olmasının nedenlerinden belirleyicisi budur. Ortopedik yataklar, bel ve sırt kaslarının gerilmesini engeleyerek, vücudun ihtiyacı olan desteği verebilir ve iyi uyku uyuyarak güne zinde başlayabilirsiniz.

Pony Yatak olarak; özellikle sert yatak tercih eden müşterilerimiz için en kaliteli 80x180ortopedik yatakları en uygun fiyatlarla müşterilerimizin tercihine bırakıyoruz.

PonyYatak olarak başlıca özelliklerimiz;

%100 müşteri memnuniyeti: Pony Yatak olarak %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışıyoruz.

Profesyonel ekip: Vereceğiniz 80x180 ortopedik yatak siparişi uzman ekibimiz tarafından sürekli kontrol edilmekte ve anlık olarak işleme alınmasına özen gösteriyoruz.

Stoktan satış: Satın alacağınız 80x180 ortopedik yatakları stoklarımızda sizin için bekletiyoruz.

Belgelerimiz: Tüm ürünlerimiz TSE ve ISO belgelerine sahiptir.

24 Ay Garanti: Alacağınız yatağın garantisi 24 aydır.