80x180 Ortopedik Yatak Ankara İstanbul ve Diğer İllerde Nasıl Bilinmektedir?

 

 

 

 

 

Genel olarak 80x180 ortopedik yatak Ankara, İstanbul ve diğer illerde sert yatak olarak bilinir. 80x180 ortopedik yataklar; bonel yay sitemi, herkül yay sistemi gibi yay sistemleri üzerine farklı çeşitte süngerler uygulanarak üretilmiş, genellikle pamuklu kumaş ile kapitone edilerek kılıflanan yatak çeşididir. Kullanılan malzemeye göre 80x180 ortopedik yatak fiyatları çok farklı olabilmektedir. Ayrıca kalınlıkları farklılaşarak 80x180 ortopedik yataklar çeşitlenmektedir.

Sert yatak olarak adlandırılan 80x180 ortopedik yataklar herkesin kullanabileceği yataklar olmayabilir. ''Ortopedik'' kelimesi; sihirli kelime olarak algılanmakta ve sağlık kelimesi ile özdeşleşmektedir. Ortopedik kelimesi sağlık kelimesi ile özdeşleştirilmesi; satış ve pazarlama argümanı olarak kullanılarak 80x180 yatak fiyatlarının yükselmesini sağlayabilir. Çok çeşitli 80x180 ortopedik yatak fiyatlarının olmasının nedenlerinden belirleyicisi budur. Ortopedik yataklar; bel ve sırt kaslarının gerilmesini engelleyerek, vücudun ihtiyacı olan desteği verebilir ve iyi uyku uyuyarak güne zinde başlayabilirsiniz.

Pony Yatak olarak; özellikle sert yatak tercih eden müşterilerimiz için en kaliteli 80x180ortopedik yatakları üreterek, en uygun 80x180 ortopedik yatak fiyatlarını müşterilerimizin tercihine sunuyoruz.

Pony Yatak olarak başlıca ayrıcalıklarımız;

%100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışıyoruz.


Profesyonel ekip

Vereceğiniz 80x180 ortopedik yatak siparişi, uzman ekibimiz tarafından sürekli kontrol edilerek, hatasız ürünü en kısa sürede sevk etme hedefi ile çalışıyoruz.

Stoktan satış

Satın alacağınız ürünlerin tamamını  stoklarımızda sizin için bekletiyoruz.

Belgelerimiz

Tüm ürünlerimiz TSE ve ISO belgelerine sahiptir.

24 Ay Garanti

Alacağınız 80x180 ortopedik yatak 24 ay garanti belgelidir.