60x120 Soft Ortopedik Bebek Yatağı Ankara ve Diğer İllerde Nasıl Üretilmektedir?

 

 

60x120 soft ortopedik bebek yatağı Ankara, İstanbul ve diğer illerde orta sertlikte ortopedik yatak olarak üretilmektedir. 60x120 soft ortopedik bebek yatağı; bonel ya da herkül yay sistemleri üzerine polyol ve TDI hammaddelerinin karışımı ile üretilmiş özel süngerin, genellikle pamuklu kumaş ile kapitone edilerek kılıflanan orta sertlikteki yataktır.

Amerika'da yapılan araştırmalarda uzmanlar; genellikle yan ve yüz üstü yatan bebek ve çocuklar için, kemik gelişimleri tamamlanıncaya kadar orta sertliktekisoft ortopedik yatakları tavsiye etmektedirler. Yumuşak ve çok yumuşak kategorisindeki yatakların; yüz üstü ve yan yatış pozisyonlarında, vücuda az baskı yapmaları nedeni ile ekstra eğilme ve bükülmelere yol açtığı görülmüştür. İşte bu ekstra eğilme ve bükülmeler ileride omurga üzerinde kalıcı bozukluklar yaratabileceği için soft ortopedik yatakları uzmanlar; özellikle bebekler, çocuklar ve sağlık konusunda hassas olan tüketicilerin kullanmasını önermektedirler.

Pony Yatak olarak; özellikle yarı sert yatak tercih eden müşterilerimiz için pamuklu kumaştan; maksimum hava geçirgenliği sağlayarak terlemeyi önleyen pamuklu kumaştan üretilmiş aynı zamanda kaliteden ödün verilmeden en az maliyetli 60x120 soft ortopedik bebek yatağı üretiyoruz. Pony Yatak olarak başlıca ayrıcalıklarımız;

%100 müşteri memnuniyeti: Pony Yatak olarak %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışıyor ve 60x120 soft ortopedik bebek yatağı üretiyoruz.

Profesyonel ekip: Vereceğiniz 60x120 soft ortopedik bebek yatağı siparişi uzman ekibimiz tarafından sürekli kontrol edilmekte ve anlık olarak işleme alınmaktadır.

Stoktan satış: Satın alacağınız 60x120 soft ortopedik bebek yatağı   stoklarımızdadır.

Belgelerimiz: 60x120 soft ortopedik yatak TSE ve ISO belgelerine sahiptir.

24 Ay Garanti: Alacağınız 60x120 soft ortopedik bebek yatağının garantisi 24 aydır.